Serwis kompresorów wysokociśnieniowych

Nawet najlepsze urządzenie prędzej czy później zrobi sobie nieplanowaną przerwę. Serwis kompresorów wysokociśnieniowych KROTECH dba o to, aby sprężarki nie miały wiele okazji do nieplanowanego odpoczynku.

serwis kompresorów wysokociśnieniowych

Kompresory wysokociśnieniowe są urządzeniami, które służą do sprężania gazu lub cieczy do bardzo wysokiego ciśnienia. Są wykorzystywane w wielu branżach i zastosowaniach, takich jak: przemysł chemiczny i petrochemiczny, przemysł energetyczny i gazowniczy, przemysł motoryzacyjny i lotniczy, przemysł spożywczy i farmaceutyczny, medycyna i stomatologia, straż pożarna i ratownictwo.

Kompresory wysokiego ciśnienia muszą spełniać wyśrubowane wymagania dotyczące jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Dlatego ważne jest, aby regularnie poddawać je serwisowi i konserwacji.

Serwis kompresorów wysokociśnieniowych polega na:

  • sprawdzaniu stanu technicznego i parametrów pracy kompresora,
  • wymianie zużytych lub uszkodzonych części i elementów,
  • czyszczeniu i smarowaniu kompresora i jego podzespołów,
  • regulowaniu i kalibrowaniu kompresora i jego układów sterowania,
  • wykonywaniu testów i prób ciśnieniowych.

Przeglądy okresowe kompresorów.

Oprócz serwisów awaryjnych, kompresory wysokociśnieniowe wymagają również okresowych przeglądów. Zapobiega to większym awariom i pozwala zaplanować postój urządzenia w taki sposób, aby przerwa w pracy nie zakłócała procesu, którego częścią jest urządzenie. W przypadku profesjonalnych urządzeń sprawdza się zasada, że każda złotówka wydana na działania prewencyjne, zwraca się dwukrotnie podczas serwisu.

Wyłącznie profesjonaliści.

Serwis kompresorów wysokociśnieniowych powinien być wykonywany przez wykwalifikowany personel, który posiada odpowiednie uprawnienia, doświadczenie i narzędzia. Procedury serwisowe powinny być też dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, rodzaju kompresora i częstotliwości jego użytkowania.

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu kompresorów wysokociśnieniowych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy:

  • serwis kompresorów wysokociśnieniowych wszystkich marek i modeli,
  • serwis na oryginalnych częściach producenta kompresora,
  • serwis w trybie awaryjnym lub zaplanowanym.
profesjonalny serwis kompresorów wysokociśnieniowych

Umowy serwisowe.

Jeżeli zależy Ci na najszybszej realizacji serwisu Twojego kompresora wysokociśnieniowego, możesz skorzystać z dostępnych w naszej ofercie umów serwisowych. W zależności od Twoich potrzeb reakcja serwisu może zamknąć się już w 24h od zgłoszenia awarii.

Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły naszej oferty. Zapewniamy atrakcyjne ceny, fachową obsługę i pełne zadowolenie z naszych usług.

Serwis Twoich kompresorów wysokociśnieniowych – nie ryzykuj, zleć to specjalistom!