Serwis pomp próżniowych

Nawet najlepsze urządzenie prędzej czy później zrobi sobie nieplanowaną przerwę. Serwis pomp próżniowych KROTECH dba o to, aby pompy próżniowe nie miały wiele okazji do odpoczynku.

pompy próżniowe pracują w wielu liniach technologicznych

Profesjonalne pompy próżniowe to urządzenia, spełniające bardzo różne funkcje. Wytwarzanie podciśnienia lub warunków zbliżonych do próżni znalazło swoje zastosowanie w wielu procesach. Pompy stanowią istotny element linii produkcyjnych w niezliczonych gałęziach przemysłu.

Wraz z rozwojem zastosowanie pomp próżniowych, rozwinęła się również sprzedaż zaawansowanych technologicznie pomp. Ciężka, nierzadko ciągła praca tych urządzeń generuje awarie, czy to wynikające z normalnego zużycia, czy też błędów eksploatacyjnych.

Profesjonalne rozwiązania są drogie nie tylko w zakupie, ale również w serwisowaniu. Większość rynku skupiona wokół kilku największych producentów, dla klienta oznacza tylko jedno – wysokie ceny.

pompy próżniowe wrocław

Serwis pomp próżniowych KROTECH

Pracując z największymi klientami, nauczyliśmy się jednej podstawowej prawdy – najważniejsze jest sprawne rozwiązywanie problemów. Skoro gro naszych klientów miało problem z serwisem pomp próżniowych, jako firma mogliśmy zrobić tylko jedno, pomóc. Drogi serwis autoryzowany, który trwał zdecydowanie za długo – to problemy, które musieliśmy rozwiązać.

Setki godzin szkoleń, specjalistyczny sprzęt i nastawienie na szybkie przywracanie sprawności linii technologicznych, to podwaliny naszego serwisu pomp próżniowych. Bardzo szybko klienci dostrzegli nie tylko konkurencyjne ceny naszej usługi, ale też jakość na poziomie serwisów autoryzowanych. Gdy dołożymy do tego ekspresowy czas realizacji i wsparcie klienta w całym procesie obsługi awarii pompy próżniowej, możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy bezkonkurencyjni.

naprawa pomp próżniowych

Sprawny serwis pomp próżniowych to też własny magazyn części. Kiedy każda minuta przestoju to bardzo duże pieniądze, wypchany pod dach magazyn KROTECH powoduje, że czas obsługi awarii to tylko czas niezbędny na naprawę. W większości przypadków, wszystkie niezbędne do naprawy pompy części mamy pod ręką. Umowy z dystrybutorami w całej europie gwarantują nam dostęp do oryginalnych części w cenach nieosiągalnych na polskim rynku.

tani serwis pomp próżniowych wrocław

Cena serwisu ma znaczenie, ale za jej obniżeniem idzie tylko i wyłącznie ciężka praca, rozsądne marże i stawki za roboczogodzinę. Żadnych dróg na skróty jeżeli chodzi o jakość napraw. Żadnych nieoryginalnych części. Stale udoskonalamy procedury, aby nasz serwis pomp próżniowych był najlepszym dostępnym na rynku.

Skontaktuj się z nami.

Sprawdź czy będziemy w stanie zoptymalizować koszt obsługi Twoich pomp próżniowych. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy niezobowiązującą ofertę, która przyniesie Ci wielowymiarowe korzyści – cena, jakość, szybkość – u nas możesz wybrać wszystkie trzy.